Yhteystiedot

Lahden Golf ry

Takkulantie 20
15230 LAHTI
(ei laskuja tähän käyntiosoitteeseen)

Verkkolaskutusosoite: 003701496554
Välittäjätunnus: E204503
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy

Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut postitse:

Lahden Golf ry
PL 37548
00062 LASKUTUS

Jos haluat toimittaa laskusi sähköpostitse (pdf), pyydämme lähettämään laskut osoitteella:

LahdenGolfry.FI.P.147374-3@docinbound.com

Huomioithan sähköpostilaskuja lähettäessäsi, että yksi pdf-tiedosto tulkitaan yhdeksi laskuksi (mahdolliset laskun liitteet oltava siis laskun kanssa samassa tiedostossa).

Ajanvaraus

Caddiemasterin numero: 03-7841 311

Toimisto

Puhelin: 040-351 9354 (ei ajanvarausta), sähköposti: toimisto@lahdengolf.fi
Toimiston aukioloajat ilmoitetaan etusivulla.

Caddiemasterin numero on: 03-7841 311

Toiminnanjohtaja
Tommi Nikunen
045-131 2646
tommi.nikunen@lahdengolf.fi

Toimisto
Sari Mykkänen
040-351 9354
toimisto@lahdengolf.fi

Lahden Golf ry johtokunta 2021

Puheenjohtaja
Ilkka Kaarna
0400-551 741
ilkka.kaarna@lahdengolf.fi

Varapuheenjohtaja / Kapteeni
Jussi Hartikainen
044- 500 1232
jussi.hartikainen@jhartikainen.fi

Sihteeri
Mika Romanoff
0400-513 349
mika.romanoff@lahdengolf.fi

Kilpailutoimikunta
Sakari Linko
‭040-141 8223
kilpailutoimikunta@lahdengolf.fi

Klubitoimikunta
Henri Manninen
040-147 0562

Senioritoimikunta
Risto Saren
0400-843677
sareriristo@gmail.com

Ladykapteeni
Kristina Honkanen
040-536 9764
ladykapteeni@lahdengolf.fi

Tiedotustoimikunta
Juha Hölttä 
050-3553317
juha.holtta61@gmail.com

Nuorisotoimikunta
Toni Hovinen
040-734 5136
tonihovinen@hotmail.com