Yhteystiedot

Lahden Golf ry

Takkulantie 20
15230 LAHTI

Verkkolaskutusosoite: 003701496554
Välittäjätunnus: 003721291126 tai verkkopankissa DABAFIHH
Operaattori: Maventa

Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut postitse:

Lahden Golf Ry
01496554, PL 100
80020 Kollektor Scan

Toimisto

Puhelin: 040-351 9354 (ei ajanvarausta), sähköposti: toimisto@lahdengolf.fi
Toimiston aukioloajat ilmoitetaan etusivulla.

Caddiemasterin numero on: 03-7841 311

Toiminnanjohtaja
Tommi Nikunen
045-131 2646
tommi.nikunen@lahdengolf.fi

Toimisto
Sari Mykkänen
040-351 9354
toimisto@lahdengolf.fi

Lahden Golf ry johtokunta

Puheenjohtaja
Ilkka Kaarna
0400-551 741
ilkka.kaarna@lahdengolf.fi

Varapuheenjohtaja / Kapteeni
Jussi Hartikainen
044- 500 1232
jussi.hartikainen@jhartikainen.fi

Sihteeri ja rahastonhoitaja
Timo Huvinen
040-510 2449
timo.huvinen@ramboll.fi

Kilpailutoimikunta
Jani Ylönen
040-554 0341
jpylonen@gmail.com

Klubitoimikunta
Antti Sulkanen
040-746 6650
antti.sulkanen@gmail.com

Senioritoimikunta
Risto Saren
0400-843677
risto.sa@phnet.fi

Naistoimikunta / Ladykapteeni
Lotta Mykkänen (äitiyslomalla kauden 2017)
040-554 0341
ladykapteeni@lahdengolf.fi

Ladykapteenin sijainen
Ninni Lehman
044-561 8496
ladykapteeni@lahdengolf.fi

Tiedotustoimikunta
Juha Hölttä 
050-3553317
juha.holtta61@gmail.com

Nuorisotoimikunta
Toni Hovinen
040-734 5136
toni.hovinen©@rantalainen.fi

Kenttätoimikunta
Risto Kaplas
040-553 8102
risto.kaplas@phnet.fi

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone