Osakepörssi

Osakepörssi

Osakepörssi on tarkoitettu Lahden Golfin golfosakkeiden ostoon ja myyntiin. Ilmoitus julkaistaan tällä sivulla mahdollisimman pian, viimeistään 48 tunnin päästä.

Myytyäsi tai ostettuasi osakkeen, ota yhteyttä Lahden Golfin toimistoon lahdengolf@lahdengolf.fi tai soittamalla 040 351 9354.

Lahden Golf Oy toimii yhteystietojen välittäjänä, mutta ei osallistu itse kaupantekoon.

Ilmoitukset

Myydään

16.9.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Marjatta Salminen
Sähköposti:1.marjatta.salminen@gmail.com
Puhelin: 0400 359 449

Myydään

9.9.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Leena van Emden
Sähköposti:leena.van.emden@gmail.com
Puhelin: 050 331 3903

Myydään

9.8.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Markus Wallin
Sähköposti:markuswallin1@gmail.com
Puhelin: 044 532 3569

Myydään

24.7.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Karl E.Stucki
Sähköposti: karl.e.stucki@amitas.fi
Puhelin: 050 561 9214

Myydään

9.7.2020
Osakkeen tyyppi: C-osake
Nimi: Heikki Uusitalo
Sähköposti: heikki.uusitalo@hutek.fi
Puhelin: 044 362 3407

Myydään

13.6.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Jaakko Ruuskanen
Sähköposti: jaakko.ruuskanen@pp.phnet.fi
Puhelin: 050 351 0490

Myydään

24.5.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Pekka Kittelä
Sähköposti: pekka.kittela@phnet.fi
Puhelin: 044 516 0954

Myydään

12.5.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Tuukka Suontama
Sähköposti: tuukka.suontama@hotmail.com
Puhelin: 050 575 6080

Myydään

1.4.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Rainer Sillanpää
Sähköposti: rainer.sillanpaa@outlook.com
Puhelin: 040 658 8909

Myydään

1.4.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Juha Klinga
Sähköposti:juha@klintrade.fi
Puhelin: 040 525 0286

Myydään

27.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Anssi Katajamäki
Sähköposti: ans.si@luukku.com
Puhelin: 040 7488 990

Myydään

27.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Kai Aho
Sähköposti: kai.aho@phnet.fi
Puhelin: 0500 491 027

Myydään

27.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Hannu Leminen
Sähköposti: hannusleminen@gmail.com
Puhelin: 050 574 1793

Myydään

27.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Heidi Leminen
Sähköposti: heidijleminen@gmail.com
Puhelin: 050 530 4350

Myydään

27.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Arja Ratinen
Sähköposti: kariratinen@phnet.fi
Puhelin: 050 557 2570

Myydään

26.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Markus Wallin
Sähköposti: markuswallin1@gmail.com
Puhelin: 044 532 3569

Myydään

26.3.2020
Osakkeen tyyppi: C-osake
Nimi: Jukka Tuikkala
Sähköposti: jukka.tuikkala@gmail.com
Puhelin: 0400 463 848

Jätä ilmoitus tässä

Lahden Golf osakepörssi
Ilmoituksen julkaiseminen
Ilmoitus julkaistaan tällä sivulla mahdollisimman pian, viimeistään kahden päivän kuluttua.
Jaa tämä sivu...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin