Osakepörssi

Osakepörssi

Osakepörssi on tarkoitettu Lahden Golfin golfosakkeiden ostoon ja myyntiin. Ilmoitus julkaistaan tällä sivulla mahdollisimman pian, viimeistään 48 tunnin päästä.

Myytyäsi tai ostettuasi osakkeen, ota yhteyttä Lahden Golfin toimistoon lahdengolf@lahdengolf.fi tai soittamalla 040 351 9354.

Lahden Golf Oy toimii yhteystietojen välittäjänä, mutta ei osallistu itse kaupantekoon.

Ilmoitukset

Myydään

8.1.2021
Osakkeen tyyppi: C-osake
Nimi: Karl-Johan Lindén
Sähköposti: lkarljohan@yahoo.com
Puhelin: 044 513 6409

Ostetaan

29.12.2020
Osakkeen tyyppi: 2 osaketta (A tai C)
Nimi: Matti ja Päivi Toiviainen
Sähköposti: matti.toiviainen@pp.inet.fi
Puhelin: 040 530 1370

Myydään

9.9.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Leena van Emden
Sähköposti:leena.van.emden@gmail.com
Puhelin: 050 331 3903

Myydään

9.8.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Markus Wallin
Sähköposti:markuswallin1@gmail.com
Puhelin: 044 532 3569

Myydään

13.6.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Jaakko Ruuskanen
Sähköposti: jaakko.ruuskanen@pp.phnet.fi
Puhelin: 050 351 0490

Myydään

1.4.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Rainer Sillanpää
Sähköposti: rainer.sillanpaa@outlook.com
Puhelin: 040 658 8909

Myydään

1.4.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Juha Klinga
Sähköposti:juha@klintrade.fi
Puhelin: 040 525 0286

Myydään

27.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Anssi Katajamäki
Sähköposti: ans.si@luukku.com
Puhelin: 040 7488 990

Myydään

27.3.2020
Osakkeen tyyppi: A-osake
Nimi: Kai Aho
Sähköposti: kai.aho@phnet.fi
Puhelin: 0500 491 027

Myydään

26.3.2020
Osakkeen tyyppi: C-osake
Nimi: Jukka Tuikkala
Sähköposti: jukka.tuikkala@gmail.com
Puhelin: 0400 463 848

Jätä ilmoitus tässä

Lahden Golf osakepörssi
Ilmoituksen julkaiseminen
Ilmoitus julkaistaan tällä sivulla mahdollisimman pian, viimeistään kahden päivän kuluttua.